Přihlašte se na ArtCamp 2018

29.05.2018

Mezinárodní letní škola umění ArtCamp dává už od roku 2005 českým i zahraničním příznivcům umění možnost strávit část léta v kreativním a inspirativním prostředí, objevit či rozvinout svůj talent, potkat zajímavé české i zahraniční umělecké osobnosti a připravit se k přijímacím zkouškám na umělecké vysoké školy.

V kurzech vedených pedagogy Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni i hostujícími českými a zahraničními lektory se setkávají a společně tvoří účastníci různých věkových skupin, národností i zaměření. Výuka probíhá v ateliérech fakulty i v plenéru, a to zpravidla v českém a anglickém jazyce. Kurzy jsou vhodné jak pro širokou veřejnost od začátečníků po pokročilé, tak pro stávající i budoucí studenty uměleckých oborů

Zájemci si mohou vybírat z pestré nabídky kurzů a dle svého zájmu a zaměření si sami zvolí vhodnou kombinaci kurzů a délku svého letního studia. Mezi nejoblíbenější kurzy patří každoročně přípravné kurzy k talentovým přijímacím zkouškám na vysoké školy, jako například Figurální kresba, Ilustrace, Fashion design nebo Design. Stejně populární jsou i fotografické kurzy a velmi žádané jsou i kurzy zaměřené na grafický design, práci s programy umožňujícími 3D modelování, design interiéru nebo tvorbu šperku. V nabídce nechybí ani tradiční výtvarné techniky jako je kresba, malba či knižní vazba apod.

Letošní ročník ArtCamp 2018 proběhne v termínu od 9. - 27. července. Mezní termín pro přihlášení a provedení platby je stanoven na 17. června. Více informací o ArtCampu získáte zde.