Přihlaste se na kurz šití pro veřejnost

23.01.2017

Obdivujete práci módních designérů? Pak se přihlaste na kurz šití, kde nahlédnete pod pokličku oboru. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní v pražských Holešovicích od února organizuje kurz šití. Kurz je určen mírně pokročilým zájemcům, kteří chtějí proniknout do tajů zakázkové tvorby oděvů a naučit se dobrému řemeslu. Začíná ve čtvrtek 16. února.

Úvodní lekce bude věnována teorii, a také si v jejím průběhu účastníci vyberou jeden model, který si kurzu v následujících lekcích zhotoví. Pracovat se bude podle individuálních požadavků a schopností. Místem konání kurzu je VOŠON a SPŠO, Jablonského 3 na Praze 7, přízemí, místnost č.12. Lekce se konají vždy ve čtvrtek od 17 - 19 hodin, konkrétně ve dnech 16. a 23. února, 2., 16., 23. a 30. března, 6., 21. a 27. dubna a 4. května. Celkem tedy v kurzu strávíte 20 hodin. Jeho cena činí 3 500 Kč. V případě zájmu o kurz pište na email zdena.sluneckova@vosonspso.cz.

VOŠON a SPŠO je akreditované středisko k provádění vzdělávacích programů akreditovaných MŠMT - čj. MSMT- 29989/2014-1. Jako jediný vzdělávací subjekt v České republice nabízí studium zaměřené na návrh a tvorbu oděvů formou nejen středoškolského, ale i vyššího odborného studia.