Přihlaste svou tvorbu na podzimní Czech Design Week

22.10.2018

Ještě deset dní máte na to, abyste se přihlásili na Czech Design Week podzim 2018. Jedná se o přehlídku designu, která představuje autory nezávislé scény. Prezentuje zajímavou tvorbu českých i zahraničních tvůrců s důrazem na opravdovost a osobní přístup. V pořadí již pátý ročník se bude konat od 28. listopadu - 2. prosince v Kongresovém Centru Praha.

Předvést svojí tvorbu veřejnosti může v podstatě kdokoliv. Organizátoři jsou tradičně otevření přihláškám od jednotlivců, škol, ateliérů, designových studií i firem. Za důležitou nepovažují velikost, ale kvalitu nápadů, finálního konceptu a způsobu prezentace. Všechny přihlášky navíc posuzují individuálně. Jen ti nejlepší ale dostanou šanci k osobní prezentaci na podzimním týdnu designu.

"Koncept přehlídky Czech Design Week vznikl z iniciativy ukázat kvalitní český design v širším kontextu. Každý vystavující získá adekvátní prostor pro vlastní prezentaci. Akce je selektivní, tedy jen pro vybrané práce. Důraz je kladen na individuální a osobní přístup k jednotlivým designérům," uvádí organizátoři Czech Design Weeku. Mezi kurátory letošního ročníku patří například Vladimír Staněk, fashion designer značky Stinak a Pietro Filipi.

V případě, že se chcete do projektu zapojit a svou tvorbu předvést veřejnosti, přihlaste se do středy 31. října. Přihlášku stáhnete zde a poté ji vyplněnou odešlete na prihlaskyczdw@gmail.com.