Showroom. pořádá vernisáž a láká na nového hosta

07.09.2018

Showroom. je společným místem talentovaných designérů, které slouží pro jejich prezentaci a prodej originální tvorby. Již brzy zde představí nového hosta, kterým bude šperkařka Klára Bílá, jenž vytvořila exkluzivní kolekci pouze pro Showroom. Své podzimní novinky ale představí také ostatní designéři. Tak si nenechte ujít vernisáž, která se bude konat v pondělí 10. září od 18 hodin.

Šperkařka během vernisáže uvede svou novou exkluzivní kolekci šperků Leafs. Jak již sám název napovídá, v kolekci Leafs se designérka snaží zachytit genius loci doby, který pamatují staleté stromy. Jsou němými svědky minulosti a v jejich paměti jsou skryté události mnoha generací. Listy stromů pak znázorňují jednotlivé vzpomínky, stejně tak jako ručně vyrobený šperk v sobě ukrývá vždy originální příběh svého vytvoření.

Klára Bílá je v oblasti designu trochu raritou. Nevystudovala ani zlatnický obor, a ani žádnou specializovanou uměleckou školu. Veškeré techniky se naučila sama. Inspiracemi jsou jí stěžejní události v životě a krásy přírody. Šperky jsou Klářinou vášní. V její nabídce najdete prsteny, náramky, náušnice, náhrdelníky, a také snubní prsteny na míru. Klára se také specializuje na tvorbou dámských manžetových knoflíčků.

Kolekci představí taneční performancí pěti elementů Dominika Kůželová. O skvělou atmosféru se svým pohodovým playlistem již tradičně postará DJ Jeffology a těšit se můžete také na sklenku vína a výborné pohoštění, tentokrát z kuchyně jedné Showroom. designérky.  Tak si to nenechte ujít v pondělí 10. září od 18 hodin v Showroom. v ulici Klimentská 3 na Praze 1.