Showroom. slaví druhé narozeniny a přivítá vás v novém

19.06.2017

Už dva roky můžete nakupovat originální českou módu a šperky v Showroomu.. Jako poděkování za přízeň designéři pro své zákazníky přichystali nový vzhled prodejního prostoru. Vylepšený kabát předvedou hned zítra, tedy v úterý 20. června v 18 hodin, kdy vypukne narozeninová oslava Showroomu.! Čeká na vás nejen skvělé jídlo, pití a hudba, ale především milí designéři a nebude chybět ani představení letních kolekcí značek Soolista a PBG a nového hosta.

A kdo že bude novým Showroom. hostem? Playbag! Tato značka stylových batohů a tašek ze Zlína v sobě snoubí nadčasový design a perfektní řemeslné zpracování. Těšit se můžete na oblíbené batohy Volta v několika barevných provedeních, a také variaci tašek přes rameno, peněženek a psaníček.

Showroom. je nejen místem pro prezentaci a prodej produktů, ale také místem, ve kterém některé z kolekcí přímo vznikají. Je komunitním prostorem designérů, kteří ho založili a kteří v něm i navrhují a pracují. Návštěvníci tak mají možnost vidět skutečnou základnu designérů, ve které si mohou autorské kousky koupit, ale také se s designéry osobně setkat a nahlédnout do jejich kuchyně.

K sedmi stálým vystavovatelům Showroomu. patří česká značka Soolista, za kterou stojí Zuzana Hartlová navrhující košile a oděvy netradičních střihů s propracovanými detaily. Další oděvní značkou Showroomu. je EIRI, pod kterou tvoří zkušené módní návrhářky Klára Holanová a Iveta Nagyová. Autorský šperk je zastoupen designérkou KLÁROU ŠÍPKOVOU a značkou JARA Design. Projekt PBG rozšiřuje sortiment obchodu o designové tašky a notesy podle návrhů Kláry Felixové, Anety Vojtové a Terezy Horákové. K Showroomu. také neodmyslitelně patří i originální papírové tašky MONADA z dílny Moniky Paholkové, obuv maďarské návrhářky Diány Polgár, tvořící pod značkou DYAN, a kožené doplňky Two Lines, které tvoří Ji Yeon Lim.

Otevírací doba Showroomu. je po - st a pá - so od 11 - 19 hodin, čt od 13 - 21 hodin a najdete ho na adrese Klimentská 3, Praha 1. Více informací také na webu www.showroomdot.cz.