Speciální kolekce Kateřiny Geislerové zve "na scénu"!

03.08.2018

Divadlo se svojí tvůrčí rozmanitostí a zejména pak talentovaná herečka Jana Plodková se staly inspirací pro novou kolekci módní návrhářky Kateřiny Geislerové. Speciální kolekce s příznačným názvem Na scénu je v některých liniích a prvcích - stejně jako na jevišti - jemně akcentovaná a odráží v sobě lehkou teatrálnost. Designérka se zaměřila na tradiční klasickou krejčovinu, jejíž výsledkem je silná, výrazná dámsko-pánská silueta. Svoji múzu a přítelkyni Janu Plodkovou návrhářka přizvala také k nafocení kampaňových fotografií.

"Sledovala jsem práci Jany Plodkové dlouho předtím, než se z nás staly přítelkyně. Vždy mě uměla nesmírně pobavit, ale i dojmout jedinečnou paletou svých hereckých výkonů. Pro tuto kolekci jsem ji oslovila naprosto instinktivně, protože právě ona je schopná dotvořit a doslova ztělesnit onen žádoucí, lehce dramatický, dámsko-pánský nádech a dualitu celé kolekce. Jana je pro mne inspirací nejen jako herečka ale hlavně jako Žena. Miluji její jemnou krásu, půvab, ženskost a sensualitu, která se prolíná s chlapeckou hravostí a často i vážností, poetičností a hloubkou," říká Kateřina Geislerová. Její jasně čitelný rukopis prostupující kolekcí je patrný nejen v kvalitě vybraných materiálů, ale zejména v perfektně padnoucích střizích a důmyslných asymetriích, které dodávají modelům originalitu při maximálním zachování nositelnosti.

Herečka Jana Plodková k tvorbě Kateřiny Geislerové dodává: "Kateřina a její tvorba jsou pro mne ztělesněním ženskosti a kreativity. Je nositelná a především časově neomezená. Mít jednu věc od Kateřiny Geislerové je jako mít doma poklad. Stát se součásti její nové kolekce je pro mne veliká pocta." 

foto: Anna Mrázek Kovačič