Studujte na prestižní škole Mod´Spe Paris

30.01.2018

Prestižní soukromá vysoká škola Mod'Spe Paris Central Europe s pobočkou v Bratislavě otevírá své dveře všem zájemcům o studium. Studovat zde můžete v tříletém bakalářském programu Produktový management pro módní marketing a design. Na zájemce čeká výuka vedená profesionály z oboru, a navíc možnost získat praxi v nejprestižnějších módních domech světa.

Škola si klade za cíl vyškolit talenty a profesionály, kteří budou schopni zvládnout marketingové i obchodní strategie v odvětví módy a designu. Ze studentů se tak nestanou módní návrháři nebo tvůrci módních trendů, ale ti, kteří kreativní tým vedou. Škola funguje na principu "fashion business school", což znamená, že kombinuje marketing a management. Studium na škole se neustále mění, přizpůsobují ho trendům, které vyžaduje módní průmysl a budoucí potenciální zaměstnavatelé studentů.

Výuka probíhá v angličtině a kombinuje denní studium s výměnnými pobyty a stážemi v módních domech a firmách. 85-90 % úspěšnost a procento uplatnění studentů, kteří získají diplom, napovídá, že studium stojí za to. Absolventi však nemusejí získat uplatnění jen na poli módy, ale také třeba v kosmetickém průmyslu, ve výrobě parfémů a v designu.

Pokud tedy toužíte po vzdělání v tomto oboru, neváhejte a pošlete svou přihlášku na info@modspeparisce.com. Přijímací pohovory se budou konat 1. března, 12. dubna a 14. června. Jestliže ale stále váháte, běžte si nejprve popovídat s potenciálními lektory, studenty nebo navštivte některou z přednášek během dnů otevřených dveří, které se v Mod'Spe Paris Central Europe na adrese Hviezdoslavovo nám. 20 v Bratislavě konají ve dnech 28. února, 11. dubna a 10. května. Více informací najdete také na www.modspeparisce.com.