Velký outlet u značky IMRECZEOVA

19.05.2017

Zdeňka Imreczeová je úspěšnou českou módní návrhářkou tvořící pod značkou IMRECZEOVA. Nyní si ale žádá vaší pomoc. Potřebuje totiž udělat místo v showroomu. Čekají na vás slevy ve výši 30 - 80 % na starší kolekce, vzorky a poslední kusy. Ceny začínají už na 390 Kč! Tak se stavte v období od úterý 23. do čtvrtka 25. května mezi 13 - 19 hodinou v Showroomu Letná v ulici Šmeralova 16 na Praze 7.

Zdeňka Imreczeová vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu textilní v Brně a následně Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze, kterou v roce 2009 úspěšně zakončila autorskou módní kolekcí s názvem Process. V roce 2006 absolvovala roční zahraniční stáž na prestižní École Supérieure des Arts Appliqués Duperré v Paříži. Od roku 2007 se věnuje limitovaným kolekcím dámské módy pod současnou značkou IMRECZEOVA.

Zdeňka navrhuje dámské oblečení s dokonalým zpracováním, konceptuální jednoduchostí, neformální elegancí a avantgardním přesahem. V obvykle monochromatických oděvech se spojují čisté klasické linie s propracovanými detaily. Minimalistický základ kolekcí doplňují jak jemně elegantní ženské kusy, tak modely pohrávající si s maskulinní formou a střihem.

V roce 2008 byla nominovaná na cenu Czech Grand Design v kategorii Objev roku a v roce 2011 získala Hlavní cenu šéfredaktorů za nejlepší dámskou kolekci v rámci Designbloku. V roce 2012 a 2014 se zúčastnila evropského finále mezinárodní soutěže The International Woolmark Prize v Londýně a v Paříži. V roce 2013 Zdeňka se svým partnerem Petrem Folterou založila pánskou módní značku Fiorina Fury, která vyniká dokonalým, postmoderním zpracováním celkového střihu s originálními detaily.