Vyražte do Varů jako opravdová celebrita!

02.07.2019

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. Až do soboty 6. července tak máte možnost ho navštívit. Chcete-li se navíc cítit jako opravdová celebrita, oblékněte se do róby od Pietro Filipi, oficiálního fashion partnera a naličte se kosmetikou společnosti Dermacol, která se stala oficiálním beauty partnerem. Navíc si můžete zasoutěžit o lákavé ceny.

Na červeném koberci, na večírcích, v ulicích i v zákulisí filmového festivalu v Karlových Varech. Všude tam letos uvidíte modely značky Pietro Filipi. Velkou večerní róbu z jejich dílny navíc oblékla na červený koberec i tradiční múza značky, Aňa Geislerová"Já někdy bývám mylně považována za rebelku v oblasti módy, ale já mám to rebelství někde jinde, v oblasti módy jsem v podstatě hodně konzervativní," říká herečka. "Mám ráda klasické čisté linie a úplně nejradši mám pánský styl," vysvětluje.

"Aňa sama přišla s nápadem být oblečená v pánském stylu a mít na sobě elegantní krásnou precizní róbu," doplňuje Monika Drápalová, návrhářka Pietro Filipi, která na šatech pro Aňu pracovala. Zajímá vás, jak šaty vznikaly? Nenechte si ujít čtyřdílný video seriál, ve kterém nahlédnete do zákulisí příprav. Videa najdete na webu zde.

Modely Pietro Filipi jsou dostupné také v Elle Beauty Lounge, mezi jejíž hosty patří známé a významné osobnosti, zejména herečky a herci, kteří se tu připravují na slavnostní premiéry a společenské události s festivalem spjaté. Zapůjčit si tu mohou dámské i pánské oblečení, doplňky, nechat se nalíčit nebo využít kadeřnické a holičské služby.

Abyste se přiblížila jejich dokonalému looku, sáhněte po kosmetice beauty partnera, společnosti Dermacol. Ta si pro návštěvnice festivalu navíc připravila soutěž, v níž můžete každý den vyhrát líčení od profesionálních vizážistů, lístky do kina, či kosmetické balíčky Dermacol. 

Je to jednoduché, stačí se pouze vyfotit! Tématem soutěže je Polibek z Varů. Zachyťte se tedy s krásně nalíčenými rty. Pokud nemáte s sebou svoji rtěnku, rádi vás nalíčí v Dermacol Beauty Pointu v blízkosti Tržní kolonády. Fotografii pak sdílejte na svém otevřeném Instagramovém profilu s hashtagy #DermacolKiss #DermacolKVIFF #Dermacolvevaru. Výherce si následně vylosuje svou cenu z Dermacol klobouku. A pak si už jen užívejte nezapomenutelnou atmosféru festivalu!