Výstava fotografií Ladislava Kyllara v Miláně

19.02.2019

V Miláně, hlavním italském městě módy, můžete až do 10. března navštívit výstavu českého módního fotografa Ladislava Kyllara. Nově otevřený concept store High Perspective zde totiž vystavuje Kyllarovy fotografie ze série Fukk Sleep a The New Netflix Season.

Ladislav Kyllar je český módní fotograf a člen uměleckého spolku Duna, který v současné době žije mezi Milánem a Prahou. Za sérii módních fotografií The New Netflix Season byl Kyllar nominovaný českou akademií designu na cenu Czech Grand Design pro nejlepšího fotografa roku 2018.

High Perspective je v Miláně nově otevřený concept store, který prezentuje módní tvorbu mladých designérů a nezávislých módních značek. High Perspective dále nabízí výběr módních, uměleckých a kulturních časopisů a knih, pravidelně pořádá hudební eventy zaměřené na elektronickou hudbu a prezentuje tvorbu talentovaných módních fotografů.

Z českých a slovenských návrhářů High Perspective zastupuje Alex Monhart, AIM by Michaela Hriňová, Chatty, Jana Černého, Laformelu, Lukáše Krnáče a Pavla Brejchu. Italská klientela může také zakoupit produkty Heleny Dařbujánové či značky Master & Master.

Foto 1: Ladislav Kyllar, modelka: Nikolina Nina Granic, styling: Siyan Chan, mua: Nadire Esker