Začíná zářijová edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

01.09.2017

Největší módní událost roku v České republice, Mercedes-Benz Prague Fashion Week, právě dnes startuje. Podzimní edice přivítá řadu mezinárodních hostů, zaměřuje se totiž na prodejnost a byznys. Přijedou zástupci módních showroomů z Paříže, Londýna a Berlína, novináři a fotografové z Itálie, Francie a USA, aktivistka z Velké Británie a profesor z Japonska. Na vzhledu módních přehlídek i v zákulisí navíc bude pracovat mezinárodní tým profesionálů z oboru.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je mezinárodní festival české a slovenské módy. Tato pravidelná kulturní a společenská událost od roku 2010 představuje formou přehlídek nejlepší tuzemské módní návrháře a tematický doprovodný program. MBPFW podporuje lokální kreativitu, vyhledává nové talenty a inspiruje. Každý rok se ho účastní významné mezinárodní osobnosti módního průmyslu. Poslední edice v březnu 2017 přilákala více než 10 tisíc diváků.

Za posledních 22 let se Mercedes-Benz ujal celosvětově role klíčového partnera a titulárního sponzora vybraných módních událostí. Značka se v současné době účastní více než 60 mezinárodních módních platforem, včetně týdnů módy Mercedes-Benz v Pekingu, Berlíně, Istanbulu a Miláně či uznávaného Mezinárodního festivalu módy a fotografie v Hyères.

Program pražského Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, edice SS18, je k dispozici na www.mbpfw.com. Akce potrvá až do 8. září.