Zapoj se do výzvy Ivy ODIVI Burkertové a předveď svojí kolekci na MBPFW

24.08.2018

Máš geniální nápad, jak propojit módu s nejnovější technologií? Pak ho převeď pod vedením Ivy Burkertové z ODIVI do reality a představ svoji kolekci na jarním Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku! Staň se Smart Fashion Designerem díky projektu #Jetovtobě. Přihlašovat se můžete až do pondělí 27. srpna.

Máte tedy ještě tři dny na to, abyste zaslali popis vašeho nápadu, který byste chtěli ve spojení móda a technologie realizovat, jeho vizualizaci, skicu, případně mood board a pár slov o sobě. V úterý 28. srpna provede organizátor výběr 10 účastníků, které pozve na workshop o materiálech v pondělí 3. září v rámci podzimního Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Na tomto workshopu také obdrží zpětnou vazbu k zaslaným nápadům, aby mohli své nápady dopracovat do 10. září, kdy je znovu odešlou a z finálních prací pak návrhářka Iva Burkertová vybere vítěze, kteří pod jejím vedením budou pracovat na modelech, jenž představí veřejnosti v rámci instalace na jarní edici MBPFW. Účastníkem výzvy může být fyzická osoba ve věku mezi 16 - 26 roky.

Iva Burkertová si v 19 letech založila vlastní značku ODIVI. Její modely už obdivovalo publikum na přehlídkách v Singapuru nebo Chicagu. A co říká sama Iva na to, proč se zapojila do projektu #Jetovtobě? "Vždycky jsem upřednostňovala oděv, ve kterém šla funkce ruku v ruce s designem. Také proto, že mám ráda extrémní situace a jsem ráda, když mě v nich moje oblečení dokáže podržet. Máš v hlavě nápad? Oděv nebo doplněk, co nejen dobře vypadá, ale zároveň chytře využívá nejmodernější technologie? Podepiš se jako Future fashion designér pod kolekci, která se představí i na Fashion Weeku v rámci projektu #jetovtobě ve spolupráci s Vodafone CZ. Zapoj se do mojí výzvy na www.jetovtobe.cz?tc=odivi. Těším se na tvoje nápady."

Více informací o projektu #Jetovtobě najdete na webových stránkách pořadatele Vodafone a kompletní pravidla výzvy jsou k vidění zde