Značka BSTEPAN představuje kolekci na aktuální sezónu

04.05.2018

Kolekce oděvů značky BSTEPAN na aktuální sezónu jaro/léto 2018 představuje svěží vzhled pro moderní ženu. Vzory jako gingham kostka, kára, výrazná barevnost v podobě oranžové, a žluté a květinové vzory vytvářejí nezaměnitelnou atmosféru plnou energie. Z materiálů převažuje viskóza a bavlna ve formě úpletu, popelínu, gabardénu, atlasu či bavlněného homspenu.

Nejnovější kolekci dominují oversized košile, rozparky a prodloužené asymetrické lemy. Svým nositelkám nabízí možnosti různých kombinací a způsobů, jak jednotlivé kousky nosit. Modely doplňují originální náušnice se stuhami se vzory květů a puntíků.

Značku BSTEPAN založila Blanka Štěpánová, absolventka Střední průmyslové školy oděvní v Praze, v roce 2006 po několikaleté zkušenosti se zakázkovou výrobou. Na individuální zakázky na míru se zaměřuje i nadále a tvoří také limitované kolekce. Specializuje se na dámské oblečení.

Oděvy značky BSTEPAN nositelkám zajistí sebejistý vzhled, důraz je kladen na ženskost, nositelnost a snadnou kombinovatelnost jednotlivých kolekcí. Blanka Štěpánová při své tvorbě dbá na vysokou kvalitu použitých materiálů a precizní řemeslné zpracování s vysokým podílem ruční práce. Jsou pro ni typické čisté, elegantní linie, které převádí do současné estetiky.