Značka BSTEPAN přichází s novou kolekcí

30.06.2017

Aktuální kolekce značky BSTEPAN na sezónu jaro/léto 2017 propojuje modernost a nadčasovost, mužské a ženské aspekty, které se vzájemně prolínají. Úzké kalhoty se saky s prostornými rameny, která visí rovně kolem boků jsou nakombinovány s plochými sandály. Asymetrie je prezentována v podobě šatů s jedním rukávem. Přiléhavé topy obepínající tělo doplňují kalhoty s širokými nohavicemi. Vidíme vysoké rozparky, v pase protažené dlouhé stuhy pásků, košilové šaty v délkách midi i mini.

Barevná paleta nové kolekce se pohybuje od světlé béžové přes mentolovou a zářivě zelenou k fuchsiové a světlé růžové. Ty doplňují jemné, úzké proužky v bílé, černé i jasně modré barvě či široké pruhy v kombinaci béžové, bílé a černé. Z materiálů převládá jemný popelín, bavlna, vlna a hedvábí. Kolekce jaro/léto 2017 je kolekce pro moderní ženu, kolekce bez zbytečných ozdob, ale s detaily poutajícími pozornost, s kousky, které lze nosit mnoha způsoby.

Značku BSTEPAN založila Blanka Štěpánová, absolventka Střední průmyslové školy oděvní v Praze, v roce 2006 po několikaleté zkušenosti se zakázkovou výrobou. Na individuální zakázky na míru se zaměřuje i nadále a tvoří také limitované kolekce. Specializuje se na dámské oblečení.

Oděvy značky BSTEPAN nositelkám zajistí sebejistý vzhled, důraz je kladen na ženskost, nositelnost a snadnou kombinovatelnost jednotlivých kolekcí. Blanka Štěpánová při své tvorbě dbá na vysokou kvalitu použitých materiálů a precizní řemeslné zpracování s vysokým podílem ruční práce. Jsou pro ni typické čisté, elegantní linie, které převádí do současné estetiky.