Značka Chatty uvádí kolekci Caroline

12.10.2018

Radka Sirková a Anna Tušková tvořící pod značkou CHATTY zvou do svého obchodu v Haštalské 21 na Praze 1, kam právě dorazila jejich kolekce Caroline na aktuální sezónu podzim/zima 2018.

Kolekce je inspirovaná prvním pirátským rádiem ve Velké Británii a představuje patnáct outfitů, které se vyznačují siluetami a materiálovou kombinací 60. let. Dvouřadé pánské obleky z těžkého sametu v kombinaci s kašmírovými roláky a vysokými límci, hippie kaftany a kožešinová saka v nové formě a barvě, a nebo rafinovaně vrstvené šaty z luxusního sametu a vlny. To je jen pouhý zlomek z rozsáhlého počtu artiklů v kolekci. Kolekce má samozřejmě retro nádech, ale po rozložení jednotlivých outfitů obsahuje velmi současné a hlavně nositelné fazóny. Jednotlivé modely módní tvůrkyně nabízejí v celé škále velikostí, nebo je zhotoví přímo na míru.

Modely značky CHATTY se vyznačují progresivními střihy a moderními technologiemi. Návrhářské duo klade důraz na detaily, účelnost, pohodlí, dokonalé zpracování a kvalitní přírodní materiály, jako jsou bavlna, hedvábí nebo kůže, hlavním produktem však zůstává především denim. O oblibě a úspěchu značky svědčí nejen spokojení zákazníci, ale také cena šéfredaktorů Designbloku a několik nominací na cenu Módní designér roku Czech Grand Design. Více najdete také na www.chatty.cz