Značka Ether představila kolekci oděvů NOVA COLLECTION a redesign psaníčka Trigon

09.07.2018

Návrhářka Eva Vontorová, známá svou značkou Ether, která se zaměřuje převážně na originální kožené doplňky, představila ve spolupráci s Deelive design store kapsulní kolekci oděvů NOVA COLLECTION a redesign psaníčka Trigon.

Kapsulní kolekce NOVA COLLECTION, tedy základní a nesezónní kusy oděvů, v podání značky Ether mísí městskou eleganci s moderními sportovními detaily. "Principem NOVA COLLECTION je nadčasovost, univerzálnost a snadná kombinovatelnost jak jednotlivých kusů v kolekci navzájem, tak s dalšími běžnými prvky šatníku," říká návrhářka, která formou komorní přehlídky představila sedm letních looků a čtyři looky na nadcházející sezónu podzim/zima.

V letní části kolekce se objevují šaty, overaly, mikina, kožené kalhoty a lehký trenčkot. Výtvarným prvkem propojujícím jednotlivé modely je zvlněná linka a typické elementy trenčkotu - konkrétně nárameníky a trenčkotový pásek v koženém provedení. Zimní looky kombinují kabát, mikinu, sukně, tylové šaty, večerní šaty a také tylové roláky. Ty se dají nosit jako noční prádlo nebo spodní prádlo, které ze svrchního oděvu záměrně smyslně vykukuje a dráždí. I v zimní sestavě oděvů je dominantním grafickým prvkem zvlněná linka, která je v kontrastu s kubisticky geometrickým tvarem psaníčka.

Psaníčko Trigon se svým minimalistickým stylem a současně výrazným tvarem stalo jedním z bestsellerů značky Ether. Velmi žádané je i mimo Českou republiku, zejména na asijském trhu. Nový design ho obohatil o sporty kožené popruhy s odepínacími a vyměnitelnými ramenními polstry, které jsou v nabídce v různých barevných provedeních, či kovové řetězy. Místo klasických karabin upínajících popruhy jsou použity velké otvírací kruhy. Všechny elementy - popruhy, ramenní polstry a karabiny - se dají koupit samostatně a libovolně kombinovat.

Deelive design store přináší na český trh jedinečný zážitek spočívající v citlivém propojení produktů a jejich osobitého příběhu se zákazníkem. Stal se místem setkávání všech, které spojuje zájem o současné umění, design a kulturu a zastupuje stovku výhradně lokálních tvůrců z České a Slovenské republiky. Hlavní myšlenkou je propojovat etablované i nastupující designéry s veřejností. Jednou z cest k dosažení tohoto cíle je i nový koncept pravidelných originálních eventů spojených s následnými pop-up stores představujícími jednotlivé designéry. Prvním z těchto počinů je právě uvedení Ether NOVA COLLECTION a následný pop-up store značky Ether, který je možné navštívit až do 20. července. Exkluzivně zde na vás bude čekat nový design psaníčka Trigon a dále také ostatní kabelky a batohy značky Ether, vše připravené k okamžitému nákupu.