Zuzana Kubíčková otevírá nový pop-up store

19.08.2019

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Kubíčková si pro vás na podzim přichystala hned několik novinek, a proto vás srdečně zve do pražské kavárny Cafe~Cafe v Rytířské 10, kde po roce opět otevírá nový POP-up store. Můžete se těšit na pyžamka i nový model šatů a pokud jste ještě neměli tu příležitost, seznámíte se zde s celou letošní kolekcí Pop i základní černobílou řadou. POP-up store bude otevřen od 11. - 25. září, denně od 11 - 19 hodin.

Zuzana vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, obor Návrhářství a modelování oděvů a následně Módní tvorbu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Zkušenosti stihla nasbírat na stážích v Miláně, Paříži a Reykjavíku. O jejím talentu svědčí mimo jiné nominace na Objev roku Czech Grand Design 2009 a vítězství v kategorii Módní designér roku 2011 ve stejné soutěži.

Návrhy Zuzany Kubíčkové ve všech podobách vybočují, jsou nápadité až dráždivé. Její modely se vyznačují kvalitními materiály a dokonalým ručním zpracováním se zaměřením na detail. Ráda používá krajku, výšivku, světlé barvy a transparentní materiály, které se staly jejím poznávacím znamením.