Zuzana Kubíčková otevírá nové pop-up story

04.03.2019

Talentovaná návrhářka Zuzana Kubíčková si s přicházejícím jarem pro své klienty a nadšence připravila dva nové pop-up story. Oblíbené a nestárnoucí kousky z linie Pop budou k dostání v Praze i v Brně. Pop-up story se uskuteční v termínu od 21. března - 5. dubna.

"Pop je vlastně zúročením zkušeností získaných z mé každodenní práce se zákaznicemi. Chci, aby ženy nosily šaty, které tvoříme, a proto se snažím nabídnout kvalitní a současně dostupný dámský šatník. Výroba v malých sériích umožní příznivější ceny a nadčasové, klasické střihy zase šanci na delší životnost oděvů," říká designérka Zuzana Kubíčková.

Kromě klasické černobílé kolekce budou v nabídce i barevné kusy z limitovaných edicí. Zákazníci tak budou mít i unikátní možnost předobjednat modely z nové kolekce, která bude představena na konci března v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Se samotnou designérkou se můžete potkat osobně, a to ve čtvrtek 21. března v Showroomu Luciela Taschen na adrese Petrská 1135/10 na Praze 1 od 17 - 22 hodin a v úterý 2. dubna v deelive design store na Smetanově nábř. 334/4 na Praze 1 od 19 - 22 hodin.