Lada Vyvialová

"Když se chceme obléknout, tak to udělejme pořádně."

Lada Vyvialová je nezávislá oděvní designérka, absolventka Oděvního návrhářství na Střední průmyslové škole textilní v Brně, Textilního designu na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě, stipendistka programu Tempus na Nottingham Trent University a držitelka titulu Výtvarník sezóny 1998 a ceny redakce Elle. Účastní se autorských módních přehlídek a výstav doma i v zahraničí.

Tvoří pod vlastními značkami Lada Vyvialová a od roku 2010 také pod značkou l´idée pro soukromou klientelu, konfekci i jiné výrobce, účastní se nejrůznějších projektů jako stylistka, designérka a propagátorka. Spolupracuje i s jinými tvůrci zejména na projektech, jejichž tématem jsou ženy a ženskost, aktivně svou prací podporuje bonding.

Modely z dílny Lady Vyvialové jsou důsledně technologicky propracované, nadčasové, působí velmi minimalisticky, jsou mimořádně pohodlné a promyšlené do posledního detailu. Lada s oblibou klade důraz na fairtrade přístup, klasické technologické zpracování, estetiku, funkčnost a vliv oděvu na psychiku a náladu nositele i jeho okolí. Nejen díky tomu patří už více jak dvacet let k našim nejúspěšnějším módním návrhářkám.

Adresa studia: Boženy Němcové 1238, Příbor, 742 58

Otevírací doba: dle dohody

Telefon: 777 065 152

E-mail: lada@lideefashion.com

Web: www.ladavyvialova.cz