Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Mercedes-Benz Prague Fashion Week, zkráceně jen MBPFW, je obchodní, kulturní a společenská událost pořádaná po vzoru světových fashion weeků. Všeobecně bývá označována jako pražský týden módy. Jedná se o největší módní událost v České republice. MBPFW nejsou pouze přehlídky, v průběhu celého týdne se koná řada přidružených akcí. Cílem je, aby Praha žila designem a módou!

Tato pravidelná módní událost od roku 2010 představuje formou přehlídek nejlepší tuzemské módní návrháře a tematický doprovodný program. MBPFW podporuje lokální kreativitu, vyhledává nové talenty a inspiruje. Každý rok se ho účastní významné mezinárodní osobnosti módního průmyslu, zahraniční novináři a nákupčí. MBPFW má tak jako jediná módní akce v ČR mezinárodní přesah. Jarní a podzimní edice, kterou pořádá modelingová agentura Czechoslovak Models, pokaždé přiláká tisíce diváků. 

Za posledních 23 let se Mercedes-Benz ujal celosvětově role klíčového partnera a titulárního sponzora vybraných módních událostí. Značka se v současné době účastní více než 60 mezinárodních módních platforem, včetně týdnů módy Mercedes-Benz v Tbilisi, Berlíně, Istanbulu a Miláně či uznávaného Mezinárodního festivalu módy a fotografie v Hyères. Značka Mercedes-Benz kontinuálně podporuje vybrané módní akce po celém světě a během dvou desetiletí vytvořila obdivuhodnou reputaci podpoře rodícího se návrhářského talentu. 

INFORMACE:

Termín konání: březen a září

Místo konání: Praha, různé 

Telefon: +420 735 752 550

E-mail: info@mbpfw.com

Web: www.mbpfw.com