MINT Market

MINT Market dává lidem něco, co jim obchodní domy ani internet nabídnout nemohou, a sice lokální zboží, které většinou prodávají ti, co ho sami vyrábějí. Kvalitu, design a originalitu. Vše pohromadě na jediném místě. Vrací se tak k tomu, jak to fungovalo na trzích v minulosti. Nejde jen o samotné zboží. Zákazník se osobně seznámí s výrobcem, zjistí jak a proč produkt vznikl nebo si jen tak povykládají. V současné době můžete na MINT Market narazit už v patnácti městech napříč Českou republikou.

Původně se MINT Market jmenoval Factory Fashion Market podle prostorů bývalé brněnské zbrojovky, kde prodejci své stánky rozbalili poprvé. Nečekaný úspěch přinesl další a další ročníky a spolupráci s celou řadou nadšených lidí. O něco později vznikl nový módní festival v Pražské tržnici s názvem Holešovice Fashion Market. Postupem času se ale název akcí sjednotil na MINT Market. Přibyly další termíny a místa. Organizátoři vždy hledají co nejzajímavější prostor, aby si návštěvníci užili nákup ve všech směrech.

INFORMACE:

Termín konání: celý rok

Místo konání: Celá ČR (především Praha, Brno, Plzeň, Pardubice, Litomyšl, Hradec Králové, Třeboň, Třebíč, Olomouc, Ostrava, Benešov, Český Krumlov, Písek a další)

Telefon: +420 728 230 430, +420 723 151 417

E-mail: info@mintmarket.cz

Web: www.mintmarket.cz