Object concept store

Object concept store se soustředí na vyhledávání značek, které spojuje unikátní koncept a kvalitní zpracování. Zakladatele obchodu baví design a kosmetika, které se nevyrábí velkosériově a u kterých je znám příběh a hodnoty jejich autorů. Nabízí přírodní kosmetiku, autorské šperky a designové doplňky, které umí být současně krásné a ekologicky udržitelné.

Svět módního a kosmetického průmyslu přináší spoustu otazníků o dnes už neudržitelné ekologické stopě množství výrobků, špatných pracovních podmínkách a škodlivosti používaných ingrediencí. V Object concept store je proto kladen důraz na výběr jen těch českých a evropských produktů, o nichž se zákazníci mohou dozvědět všechno do posledního detailu. Luxus tady znamená jedinečné, promyšlené a kvalitní. Objevíte tak značky, které v České republice jinde nekoupíte.

Součástí je i Changing Gallery, prostor pro současné umění, který nabízí každé tři měsíce kurátorský výběr lokálního současného umění. Na zdi určené prodejním výstavám se tak zde už vystřídala spousta děl několika známých autorů.

KONTAKTY:

Adresa: Údolní 25, 602 00 Brno

Otevírací doba: PO - PÁ od 11 - 17 hodin

Telefon: +420 728 727 840

E-mail: info@objectstore.cz

Web: www.objectstore.cz