Showroom.

Showroom. je kolaborativní projekt, ateliér a obchod v jednom. V unikátních architektonických prostorách v centru hlavního města si najdou své milovníci módy, které oslovuje kvalita a čistý design. Showroom. je projekt spojující sedm designérů z různých módních odvětví, jejichž tvorba se doplňuje a v Showroomu. nejen vystavuje a prodává, ale také vzniká.

Showroom. značky vás tedy dohromady obléknou od hlavy až k patě. Soolista představuje dámské a pánské košile, Eiri jedinečnou urban módu, Dyan dámskou koženou obuv, PBG elegantní kabelky, Monada tašky z nepromokavého papíru, Klára Šípková a Jara design pak umělecké a minimalistické šperky. Čerstvý vítr do prezentované tvorby přinese každé tři měsíce speciální host, který se k Showroomu. připojí.

Tento prostor však není jen další obchod s módou. Nabízí nevídanou možnost setkat se samotnými designéry, nechat si poradit, zadat zakázkovou výrobu nebo si prostě jen promluvit s lidmi nadšenými do české autorské módy. Autoři se v Showroomu. střídají, což dělá z každé návštěvy unikátní zážitek. Zároveň můžete vidět, jak některé produkty vznikají, protože zde někteří z designérů mají svůj ateliér.

KONTAKTY:

Adresa: Klimentská 3, 110 00 Praha 1

Otevírací doba: PO - ST a PÁ - SO od 11 - 19 hodin, ČT od 13 - 21 hodin

Telefon: +420 605 047 771

E-mail: showroomdot@gmail.com

Web: www.showroomdot.cz