STYL a KABO

STYL a KABO je jedničkou v oboru ve střední Evropě a má skutečně dlouhou tradici. V únoru 2019 proběhl již 53. ročník těchto veletrhů módy a obuvi.

Mezinárodní veletrh módy STYL je obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993. Vystavovatelé z více než patnácti zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezóny v jednotlivých branžích jako je klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo a plavky. 

Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů. V rámci bohatého doprovodného programu mohou obchodníci zhlédnout nabízené kolekce čtyřikrát denně i na velkém přehlídkovém mole. Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků.

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží KABO je nejprestižnější odborná přehlídka produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků v České a Slovenské republice. Prezentují se zde nejen výrobci obuvi a kožených doplňků, ale i většina světových značek prostřednictvím tuzemských distributorů.

Veletrhy STYL a KABO dlouhodobě zviditelňují a uvádějí na trh také exkluzivní zboží, malosériovou produkci a nové zajímavé značky. V sekci Design street se prezentuje autorská tvorba oděvních návrhářů a značek. Vzhledem k aktuálním spotřebitelským trendům v oblasti udržitelné módy a ekologickému přístupu k oblékání se srpnové veletrhy rozšíří i o tyto nové segmenty. Na veletrhu STYL se tak nově setkáte s oborem ORGANIC/VEGAN, který zahrnuje oděvy a prádlo pro dospělé i děti z ekologických materiálů (bio bavlna, len, hedvábí, vlna, konopí, bambus a vlna). Navíc zde bude prostor i pro zbytkovou metráž. Veletrh KABO se pak rozroste o obor VEGANSKÁ OBUV (veganská kůže, eco-mikrovlákna apod.). V souladu s těmito novými tématy je připravován i speciální odborný program, jehož těžiště bude v tématech e-commerce, pokladní a skladové systémy, prodej zboží na sociálních sítích nebo slow fashion. 

INFORMACE:

Termín konání: únor, srpen

Místo konání: Výstaviště Brno, Výstaviště 405/1, 603 00 Brno

Telefon: +420 541 152 983

E-mail: jzahradkova@bvv.cz

Web: www.bvv.cz/styl-kabo