Tereza Vu

"Vždy mám oči otevřené, dívám se a hledám inspiraci všude kolem nejen v umění, ale i v běžném životě, v nejrůznějších situacích, emocích či pocitech." 

Tereza Vu získala bakalářský titul z Fashion Product Management na Middlesexské univerzitě, poté vystudovala Design Management for the Fashion Industries na London College of Fashion. V závěrečném roce studia se zúčastnila kurzu New Creative Ventures na prestižní London Business School. Po sedmi letech života v zahraničí se vrátila zpět do České republiky, kde začala navrhovat spodní prádlo, plavky a společenské šaty. 

Vizí značky tereza vu. je navrhovat a vytvářet luxusní, avšak cenově dostupnou módu. Kolekce jsou určeny ženám, které znají a mají svůj styl. Vyznačují se minimalistickým designem a smyslem pro detail. Tereza dbá na střihovou rafinovanost, pohodlí a ženskost. Pracuje s prvotřídními materiály, jako je například hedvábí, krajka, šifon nebo tyl. Všechny její produkty vznikají ručně. Tereza stojí také za značkou Design Ooo, která se specializuje na módu pro psy, převážně pro italské chrtíky. 

E-mail: terezavu@terezavu.com 

Web: www.terezavu.com