Zlata Stolaříková

"V poslední době jsem vytvořila několik kostýmních výprav pro televizní projekty, ale módní návrhářství je stále mou největší vášní." 

Zlata Stolaříková je mladá módní návrhářka, absolventka oboru Design oděvu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Zkušenosti sbírala na stáži na Nottingham Trent University. V průběhu studií spíše experimentovala, nyní se věnuje nositelnějším kolekcím se zaměřením na detail, propracovanost a nadčasovost. Navrhuje kolekce pod vlastním jménem. Od roku 2014 pracuje také jako kostýmní výtvarnice a stylistka u filmu a reklamy. 

Designérka tvoří originální, svěží módu, klade důraz na vypracovanost detailů a nápadité střihové řešení. Ve svých kolekcích mísí prvky street artu s atributy ženy dneška. Zákaznice, která nosí tuto značku, je sebevědomá, rafinovaná, silná a křehká ve své podstatě. Žena s názorem. Zlata své modely ráda vrství, pracuje s průsvity a texturami jednotlivých materiálů, kterým dává nový vzhled. Většinou upřednostňuje barvy. V roce 2014 se zúčastnila litevského Riga Fashion Week, o rok později byla její tvorba k vidění na Fashion Live! v Bratislavě.

Telefon: 776 295 307

E-mail: zlatulas@seznam.cz

Web: zlatulas2.wix.com/zlatastolarikova

Facebook: www.facebook.com/ZsZlataStolarikova

Instagramwww.instagram.com/zlata_stolarikova