Zuzana Kubíčková

"Oděv není povrchní záležitost. Ať chceme, nebo ne, vyjadřuje náš postoj k životu, říká hodně o nás samých, vymezuje a identifikuje nás."

Zuzana Kubíčková je další úspěšnou módní designérkou mladé generace. Tvoří pod značkou ZK a kromě návrhů dámských kolekcí a doplňků se zabývá také dámským spodním prádlem. Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, obor Návrhářství a modelování oděvů a následně Módní tvorbu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Zkušenosti stihla nasbírat na stážích v Miláně, Paříži a Reykjavíku. O jejím talentu svědčí mimo jiné nominace na Objev roku Czech Grand Design 2009 a vítězství v kategorii Módní designér roku 2012 ve stejné soutěži.

Návrhy Zuzany Kubíčkové ve všech podobách vybočují, jsou nápadité až dráždivé. Její modely se vyznačují kvalitními materiály a dokonalým ručním zpracováním se zaměřením na detail. Ráda používá krajku, výšivku, světlé barvy a transparentní materiály, které se už staly jejím poznávacím znamením. Zuzana je také zdatnou ilustrátorkou.

Adresa showroomu: Jungmannovo náměstí 4, Praha 1, 110 00

Otevírací doba: dle dohody

E-mail: zuzana@zuzanakubickova.com

Web: www.zuzanakubickova.com